Вперше після смертельної пожежі до одеського табору "Вікторія" заселили дітей


У дитячий табір "Вікторія", де 16 вересня 2017 року загинули 3 дитини внаслідок пожежі, вперше після трагедії заселили дітей

Про це розповіла начальник міського департаменту освіти і науки Олена Буйневіч, передає видання "Думская". Об этом сообщает proukr.in.ua со ссылкой на СМИ.

Зазначається, що зміна складається з 103 дітей. В основному це діти пільгових категорій. Вони будуть відпочивати в таборі до 29 серпня.

Видання наголошує, що мова йде про заселення дітей в кам’яні корпуси "Вікторії", на ремонт яких витратили понад 5 млн₴ Дерев’яні ж будиночки залишаються під арештом.

  • Нагадаємо, в ніч з 15 на 16 вересня 2017 року в дитячому таборі "Вікторія" в Одесі згоріла двоповерхова дерев’яна будівля, де відпочивали учасники танцювального ансамблю "Адель".
  • Внаслідок пожежі загинули троє дітей, ще двоє опинились у шпиталі.
  • Через непрацюючу пожежну сигналізацію рятувальники ДСНС дізналися про пожежу тільки на 45-ій хвилині трагедії.
  • Приморський райсуд Одеси наклав арешт без права розпорядження й користування на 18 будівель і споруд дитячого табору "Вікторія".

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/08/12/vpershe_pislya_smertelnoyi_pozhezhi_do_odeskogo_taboru_quotviktoriyaquot_zaselyly_ditey”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя